Hasta Yorumları

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Ercan Bey’i çok severim. Kendisi hem çok iyi bir arkadaş hem iyi bir doktor hem de iyi bir insan. Eşimin ağrılarından dolayı Ercan Bey tedavi uyguladı. Uygulanan tedaviden sonra eşimin ağrıları geriledi. Kendisi süreç içerisinde bizleri her zaman bilgilendirdi.

S..... https://www.doktortakvimi.com/ercan-kurt/algoloji-anesteziyoloji-ve-reanimasyon/ankara

Ercan Bey her türlü övgüye layık birisi. Kendisi ilgili alakalı, hastaları için elinden gelen her şeyi yapabilen bir doktor. Dizimdeki rahatsızlıktan dolayı Ercan Bey tedavimi yaptı. İğne tedavisi yapıldı. Tedaviden sonra dizimdeki ağrılar büyük ölçüde geçti. Kendisinin uyguladığı tedaviden memnun kaldım.

m..... https://www.doktortakvimi.com/ercan-kurt/algoloji-anesteziyoloji-ve-reanimasyon/ankara

Annemin bel çökmesi ve omurilik zedelenmesi olduğu için çok ciddi ağrıları oluyordu. Parkinson ve yüksek tansiyon hastası olduğu için ameliyatı riskliydi. Birçok doktora gittik ama kesin çözüm bulamamıştık. Tavsiye üzerine Ercan Bey’e araştırma yaparak muayene olduk. Kendisinden hakikatten memnun kaldık. Yaklaşık 2 yıldır doktorumuz. Düzenli olarak kontrollerimize devam ediyoruz. Öncesinde tekerlekli sandalyede olan annem şimdi baston yardımıyla gayet iyi yürüyor. Ercan Bey belirli iğne tedavileri uyguladı. Şu anda her şey yolunda. Kendisinden oldukça memnunuz.

f.... https://www.doktortakvimi.com/ercan-kurt/algoloji-anesteziyoloji-ve-reanimasyon/ankara

Ercan Bey güzel ilgilendi, bizleri güzel dinlendi. Kendisinin uyguladığı tedavisi güzel ilerliyor. Herhangi bir sıkıntımız olmadı. Gayet memnunuz. Annem korkuyordu, kendi başına duramıyor ve yemek yiyemiyordu. Ercan Bey rahatlatıcı ilaçlar verdi. Kendisi süreç içerisinde bilgilendirdi. Bir şey olduğunda arayabileceğimi söyledi. Bir kere aradığımda telefonda gayet güzel, açıklayıcı bir şekilde her şeyi anlattı. Biz kendisinden memnunuz.

h.... https://www.doktortakvimi.com/ercan-kurt/algoloji-anesteziyoloji-ve-reanimasyon/ankara

Ercan Bey’i uzun zamandır tanıyorum. Kendisi çok değerli bir insan. Aynı zamanda mesleki olarak da çok güvendiğim bir doktor. Ercan Bey’e baş ağrısı nedeniyle muayene olmuştum. Ağrı tedavisi uyguladı. Uyguladığı tedaviden çok olumlu bir sonuç aldım. Kendisinden ve uyguladığı tedaviden memnun kaldım.

e..... https://www.doktortakvimi.com/ercan-kurt/algoloji-anesteziyoloji-ve-reanimasyon/ankara

Sn; Ercan Kurt beyefendinin işinde çok başarılı olduğunu söyleyebilirim.. Daha ilk görüşmemizde bize son derece güven verdi ve insancıl yaklaşımıyla ve samimiyetiyle bizi büyüledi. Tedavisinden memnun kaldık. Kendisine teşekkür ediyoruz….

se...c https://www.doktortakvimi.com/ercan-kurt/algoloji-anesteziyoloji-ve-reanimasyon/ankara

Prof.Dr. Ercan KURT – AĞRI TEDAVİSİ

Sitemizde yayınlanan veriler bilgi verme amaçlıdır. Herhangi bir şekilde kullanılamaz ve/veya başka mecrada yayınlanamaz. 

yoneticiHasta Yorumları